Batamara Elektronik Posta Adresi

Batamara Elektronik Posta Adresi

Batamara Elektronik Posta Adresi Yardım mevzularında müracaat yapabileceğiniz müşteri hizmetleri bölümlerinden bir adedini, elektronik posta adresi yani mail adresi uygulamaı meydana getirmektedir. Burada kullanılacak tek bir adres karşınıza çıkarılmıştır. Müşteri Destek Hizmetleri olarak tanımlanmıştır. Genel mevzularda, sorularda, aksiliklerda, aksiliklerde, şikayet mevzularında yardım ve teknik yardım isteklerinde, özetle her türlü işlemde kullanılması olasıdır. Kullanılacak adres ise, destek@Batamara.com olmak mecburiyetindedır. Sadece bu adres üstünden müşteri hizmetlerine elektronik posta aracılığı ile ulaşmanız olasıdır.

Batamara Canlı Yardım

Yardım talep etme gereksinimi duyduğunuzda, teknik yardım isteği alma ya da oluşturma gereksinimi duyduğunuzda, müşteri hizmetlerinin canlı yardım alanını, yani canlı destek alanını kullanabilirsiniz. Elbette ki bu bölüm yalnızca Batamara üyelik işlemini gerçekleştirmiş şahıslar için hazırlanmıştır. Adı alanını ya da kullanıcı adı alanını doldurduktan sonra, görüşme başlatabilirsiniz. Canlı yardım, ifadeden anlaşılacağı üzere, canlı olarak kullanıcıların müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmesi manasına gelmektedir. Buradaki görüşme, canlı yardım sohbet penceresi üstünde aratarak yapılacak görüşme manasına gelmektedir. Sesli sohbet özelliğinde bir görüşmeyi temsil etmemektedir. İsteyen her üye, her gün ve günün her vaktinda bölüm üstünden yardım alabilir. Yaptığın mevzular mevzusu ile alakalı rastgele bir sınırlama yoktur. Departman seçiniz biçiminde bir uygulama, mevzu seçiniz biçiminde bir uygulama karşınıza çıkmayacaktır.

Batamara Teknik Yardım

Müşteri hizmetleri yardım mevzusu ile alakalı yalnızca sorular, görüşler, öneriler, beklentiler, şikayet mevzularında sizi karşılamayacaktır. İhtiyaç duymanız halinde, teknik yardım isteklerini de müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Teknik yardım istekleri nelerdir? Oyunlarda karşınıza çıkan takılma ve donma aksiliklerı mevzusu ile alakalı, teknik yardım talep edebilirsiniz. Para yatırma ve para çekme formunun kullanılması, promosyonlarının talep edilmesi gibi işlemler mevzusu ile alakalı, teknik yardım talep edebilirsiniz. Karşılaştığınız bir aksilik karşısında, çekinmeden müşteri hizmetlerine ulaşıp, teknik mevzularda dahil olacak şekilde, bahsedildiği gibi yardım talep etmeniz olasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*